EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari 2020 – I etapp Ülenurmes

Meil on suur rõõm teada anda, et EVIKO rammusarjale sai täna avapauk antud ning esimene etapp on edukalt lõppenud. Võistlus toimus Tartumaal Ülenurmes,Eesti Põllumajandusmuuseumis ja võistlemas oli 5 rammunaist ja 6 rammumeest, nende hulgas üks Läti võistleja. Siiras rõõm oli kohtuda meie sarja võistlejatega ning tervitada ka uusi rammusarja huvilisi. Võisteldi viiel alal: rehvi kantimine, kohvrite kandmine, palgi tõstmine, liivakottidega jooks ja jõutõmme. Sellel hooajal võistlevad naised ja mehed vaheldumisi ning selline uuendus võeti võistlejate poolt hästi vastu. Põnevust jagus võistluse lõpuni ning nii meeste kui naiste arvestuses selgus võitja alles pärast viimast ala.


Tartumaa Rammumees 2020

1. koht Kaido Kuusik
2. koht Taavi Toom
3. koht Janis Krumins Lätist
4. koht Kaarel Kaldvee
5. koht Kevin Martihhin
6. koht Alar Lõhmus

Tartumaa Rammunaine 2020

1. koht Maarika Silm
2. koht Kätlin Piirimäe
3. koht Helena Veelmaa
4. koht Kaire Elias
5. koht Viivi Järve

Palju õnne, armsad Kaido ja Maarika etapivõidu puhul!
Suur tänu, head võistlejad, põneva ja vaatemängulise võistluse eest! Suur tänu, head pealtvaatajad, kaasa elamast! Suur tänu, hea ilmataat, et hoidsid vihmapilved kuni võistluse lõpuni lukus!Suur tänu meie suurepärasele meeskonnale tegusa võistluspäeva eest! Ja nii nagu igal aastal, kuulub meie suurim tänu meie toetajatele ja sellel aastal oleme veel eriti tänulikud kõigile, kes on vaatamata raskele ajale meiega – AITÄH nimisponsor EVIKO, toetajad Kambja vald ,Eesti Kultuurkapital, Baltyre Eesti, Saku Õlletehas, Heinzbau, Sportland Eesti, Under Armour, Wendre AS, DAVA Foods,

NOCCO Eesti, FitLife Tartu, JoyBräu Alkoholivaba Proteiiniõlu, Varustaja24, Hantel.ee, TV6, Granitman, C.T.Grupp, SK Jõusport.

Eriline tänu kuulub ka kõigile neile, kes viimastel nädalatel ja tänasel võistlustel meile hea sõnaga toeks olid! Teie toetus on meie jaoks väga oluline! Keerulised olukorrad tuletavad meelde, kes ja mis siin elus oluline on!
Homme hommikul võtame suuna Jõgevale, et kohtuda rammunaiste ja -meestega, kes soovivad mõõtu võtta meie harrastajate rammusarjas. Võistlus algab kell 14.00 Laisholm Pubi ees aadressil Estakaadi 10.

EVIKO sarja teine etapp toimub juba 11. juulil Elvas.

Uute kohtumiseni, head sõbrad!

Rammusarja meeskond

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga